PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104707}

Władca lalek 4

Puppet Master 4
4,8 863
oceny
4,8 10 1 863
Władca lalek 4
powrót do forum filmu Władca lalek 4

2/10

ocenił(a) film na 2

Słabizna. Strasznie nieudolna i rozczarowująca część niezłej jak do tej pory serii. Zawiodła mnie szczególnie fabuła, która dla mnie jest wręcz fatalna. Wszelkie nowe wątki, jakie tutaj wprowadzono są nieporozumieniem. Nowe lalki (czy może lepiej: istoty) jakie się tu pojawiły wyglądają wyjątkowo źle, ich charakteryzacja nie urzeka już tak jak naszej znanej, stałej brygady (która zresztą wciąż odgrywa w filmie "główne role"). Zachowania lalek też momentami są irytujące i strasznie naiwne. Horroru w tym tyle, co nic - tym bardziej, że bohaterzy mają strasznie nieciekawe postaci. Oczywiście dużo było już wcześniej fantastyki w tej serii ale ten poziom był zawsze tak przyjemnie wyważony, tutaj jednak z tym elementem przesadzono. Zakończenie jest fatalne. W porównaniu do trójki jest to ogromny spadek jakości. Chyba wolałbym żeby kontynuowano historię, jaką poznaliśmy w poprzedniej części. Moja ocena: 2/10.

Shady_Yo

gimbusy powinny miec osobne forum na swoje madrosci.

ocenił(a) film na 2
kotbury

A jednak znalazłeś się tutaj :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones