PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=220374}

Strażnik

The Sentinel
6,3 11 979
ocen
6,3 10 1 11979
Strażnik
powrót do forum filmu Strażnik

moje trzy grosze

ocenił(a) film na 3

Film mi sie nie podobal. Po Michaelu Douglasie spodziewalam sie czegos wiecej. Kiefer S. sie jeszcze jakos broni (wyszedl troche jak Tommy Lee Jones),ale juz pani Longoria - szkoda slow - moze to wina tworcow,ktorzy pozwolili jej powiedziec raptem z piec zdan?
Film wygladal tak jakby scenariusz obejmowal kilka puntkow,do ktorych ma dojsc glowny bohater - no i to bylo w porzadku (sprawnie i wyraznie pokazane te momenty). Szkoda,ze te punkty scenariuszowe sa ze soba polaczone w jakis taki chaotyczny sposob?Zbyt wiele rzeczy dzieje sie tu przypadkiem - poziom realizmu spada drastycznie.
No i film byl za krotki jak na taki motyw - spisek, szukanie zdrajcy - zeby widza zainteresowac trzeba troche przeciagnac akcje...
Nie wspomne juz, ze humoru tu bylo jak na lekarstwo. A dodatki na dvd to spora porcja wazeliny wpakowana w Secret Service...chociaz mozna bylo odrobine poznac ich sposob dzialania - walor edukacyjny niezaprzeczalny;)
Alternatywne zakonczenie - praktycznie nie posiadalo waloru alternatywnosci;) A prawdziwe zakonczenie tez bylo jakies takie....nie bardzo;)
Ktos, kto robil ten film mial pare dobrych pomyslow,ale ich niestety nie wykorzystal...Szkoda.
P.S. przepraszam,ze moja wypowiedz jest taka chaotyczna,ale pisze na swiezo...;) Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones