PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=220374}

Strażnik

The Sentinel
6,3 11 979
ocen
6,3 10 1 11979
Strażnik
powrót do forum filmu Strażnik

Mam tu mało odkrywczą prośbę - niech kto może, wpisuje filmy o podobnej tematyce. Czyli: prezydent USA, zamach na niego, Biały Dom, agenci Secret Service. Wiem, że takich filmów nakręcono masę, ale kojarzę tylko "In the line of fire" (genialny) i "Enemy Within" (dobry film, ale widziałem bardzo dawno, kompletnie zapomniany). Będę wdzięczny wszystkim, którzy pamiętają więcej takich tytułów!!!

thadoggfather

"Zabić prezydenta" z Seanem Pennem. Ale nie wiem, czy to będzie to, czego szukasz. Pozdrawiam.

Drowning_Man

"Na linii ognia" Wolfganga Petersena . Eastwood rewelacyjny w roli podstarzałego agenta Secret Service . A Malkovich w roli zamachowca .

No i może "Człowiek prezydenta" z Chuckiem Norrisem ;D

Kiefer Sutherland był tutaj żywym klonem Jacka Bauera z "24 godzin" . Te same gesty , także agent . Oby nie został zaszufladkowany do takich ról .

Eva Longoria jako filigranowa agentka to najsłabszy chyba punkt filmu . Zdecydowania wzięta chyba tylko za ładną buzię , aby dodawała uroku .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones