PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=220374}

Strażnik

The Sentinel
6,3 11 979
ocen
6,3 10 1 11979
Strażnik
powrót do forum filmu Strażnik

na DVD to zupełne dno i skandal !!!!!!!!!!
język: polski 2.0, angielski 5.1
napisy: angielski, arabski, bułgarski, chorwacki, czeski, duński, fiński, hebrajski, węgierski, portugalski, rumuński, islandzki, norweski, słoweński, szwedzki, estoński, litewski, łotewski, turecki

Na cholere mi te wszystkie inne napisy skoro nie ma polskich !!!!
Posiadam tak jak duzo ludzi kino domowe i UWIELBIAM oglądać filmy w dźwięku 5.1 w oryginalnej ścieżce dźwiękowej ale ze względu iż nie znam doskonale języka angielskiego to włączam napisy polskie!!!! Napaliłem sie na ten film a tu taka nie miła niespodzianka !!! Z filmem KONTROLA GNIEWU myślałęm iż to drobna mała wpadka dystrybutora ale okazuje sie iż coraz więcej nowych tytułów tak będzie wydawana ( np.MOJA EKS DZIEWCZYNA !!! ). No chyba ,że Imperial chce na siłe byśmy wszyscy uczyli sie języka angielskiego i by napisy polskie nie były potrzebne podczas oglądania filmu !!!! Tylko gorzej jak wydadzą tak samo film produkcji japońskiej :)
Pozdro dla wszystkich niezadowolonych z tego powodu :):):)

Andrzej_moviesmaniac

całkowicie cię popieram. Zastanawia mnie tylko polityka jaką prowadzi Imperial. Po rozmowie z miłą panią w wypożyczalni dowiedziałem się że to praktycznie Imperial wydaje w ten sposób płyty i o zgrozo są one najdroższe. Czyli co, zrobić byle jak, najtaniej, nie licząc się z ostatecznym klientem i do tego jeszcze drogo sprzedać. Osobiście nie dziwię się że coraz więcej tytułów brakuje na wypożyczalnianych półkach, coraz więcej wypożyczalni ogłasza plajtę. No tak a potem pretensje że ludziska ściągają z sieci. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
Andrzej_moviesmaniac

Także jestem niezadowolony i wkurzony!!!Po cholerę mi tyle napisów skoro nie ma polskich!!!

Andrzej_moviesmaniac

Jak to po co ?? Uczyć sie arabskiego,bułgarskiego,chorwackiego.czeskiego itp!!

Imperial chce wychować sobie nowy naród lingwistów !! :D może po to żeby w przyszłości zatrudniać nas za psie pieniądze i żebyśmy sami se na polski tłumaczyli xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones