PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=220374}

Strażnik

The Sentinel
6,3 11 973
oceny
6,3 10 1 11973
Strażnik
powrót do forum filmu Strażnik

Dylemat z oceną

ocenił(a) film na 6

Mam dylemat jak ocenić film. Arcydzieło to to nie jest. Film ma sporo wad, m.in. niezbyt dobry scenariusz, sporo nielogicznych scen i bardzo banalne rozwiązanie intrygi, ale na prawdę oglądało mi się go dobrze. Film może nie trzymał w napięciu przez cały seans, ale zarazem nie nużył i obcowanie z nim sprawie jednak przyjemność. Nie wiem czy dać mu 6 czy 7. Wystawie ocenę po środku 6,5, ale ze względu na brak połówek na filmweb zostaje 6. W każdym razie w mojej ocenie film wart obejrzenia.

ocenił(a) film na 7
holstensa

Ja mam ten sam dylemat, więc dam mu 7, to się wyrówna ;) Ale zgadzam się, że w miarę przyzwoity, i nie nudziłam się oglądając go...

ocenił(a) film na 7
holstensa

A ja "odważnie" dałem 7 :) Zgadzam się w pełni, że to bardzo głupawe kino sensacyjne , ale jakoś dziwnie przyjemnie mi się go oglądało (czyżby efekt dobrej obsady?) Jak na wielokrotnie powielany temat zamachu i intryg w najwyższych kręgach to nakręcony sprawnie, szkoda tylko że był tak lichy scenariusz... Ale jak się potraktuje fabułę z przymrużeniem oka to nawet całkiem dobry ...

ocenił(a) film na 7
holstensa

Dobrze mi się oglądało, więc film dobry! Nie marudźcie ;)

ocenił(a) film na 7
holstensa

Mam podobne odczucia. Aktorzy podbili ocenę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones