filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Amerykańskie Stowarzyszenie Operatorów Filmowych
1996
http://www.theasc.com/
Amerykańskie Stowarzyszenie Operatorów Filmowych (ASC)
ASC
Najlepsze zdjęcia do filmu fabularnego
wygrane
Braveheart - Waleczne Serce
(1995)
John Toll
W XIII-wiecznej Szkocji William Wallace, po zabójstwie swojej żony, zwołuje rodaków do walki ze znienawidzoną angielską monarchią.
nominacje
Apollo 13
(1995)
Dean Cundey
Batman Forever
(1995)
Stephen Goldblatt
Co się wydarzyło w Madison County
(1995)
Jack N. Green
Karmazynowy przypływ
(1995)
Dariusz Wolski
Siedem
(1995)
Darius Khondji
Najlepsze zdjęcia do filmu tygodnia / odcinka pilotażowego
wygrane
Truman
(1995)
Paul Elliott
nominacje
Biały karzeł
(1995)
Phedon Papamichael
Divas
(1995)
Ronald Víctor García
Gruba ryba
(1995)
Alexander Gruszynski
Pułapka uczuć
(1995)
David Franco
Najlepsze zdjęcia do miniserialu
wygrane
Ulice Laredo
(1995)
Edward J. Pei
nominacje
Galeria obrazów
(1994)
Paul Sarossy
za odcinek "Soir Blue"
Najeźdźcy
(1995)
Alar Kivilo
Zoja
(1995)
Laszlo George
Najlepsze zdjęcia do serialu
wygrane
Morderstwo
(1995)
Aaron Schneider
za odcinek "Chapter Four"
Ted Hoffman z prestiżowej kancelarii prawniczej w Los Angeles zostaje adwokatem młodego aktora oskarżonego o morderstwo.
nominacje
Nowojorscy gliniarze
(1993)
Brian J. Reynolds
za odcinek "Heavin' Can Wait"
Opowieści z krypty
(1989)
Rick Bota
za odcinek "You Murderer"
Szpital Dobrej Nadziei
(1994)
Kenneth Zunder
za odcinek "Leave of Absence"
Z Archiwum X
(1993)
John S. Bartley
za odcinek "731"
Wyróżnieni w roku 1996
Braveheart - Waleczne Serce
(
1/1
)
Truman
(
1/1
)
Morderstwo
(
1/1
)
Ulice Laredo
(
1/1
)
Co się wydarzyło w Madison County
(
0/1
)
Siedem
(
0/1
)
Apollo 13
(
0/1
)
Batman Forever
(
0/1
)
Gruba ryba
(
0/1
)
Karmazynowy przypływ
(
0/1
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.